Office Space in Raidurgam, Hyderabad for Rent
Main Road , Wells Fargo Center
₹ 1.4 Lacs +
₹ 17,500Maintenance
Rent (Negotiable)
₹4 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
2,178 sqft₹64.28 per Sq.Ft.
Builtup
1/24Office Space
Property Type
Reserved
Parking
Fully Furnished
Furnishing
Immediately
Available From