Commercial Property in Kondli, Delhi for sale
Mayur Vihar Phase III, Bharti Public School
₹4.5 Crores
₹19,480.52 / sq.ft.
₹3.38 Lacs/Month
Estimated EMI
2,310 sqft₹19,481 per Sq.Ft.
Builtup
1/2Other business
Property Type
Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From