Shop in Sector 63, Ghaziabad for sale
Delhi Road, Khora thapar gate
₹1.8 Crores
₹18,595.04 / sq.ft.
₹1.35 Lacs/Month
Estimated EMI
968 sqft₹18,595 per Sq.Ft.
Builtup
1/13Shop
Property Type
None
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From