Shop in Neral, Mumbai for sale
neral badlapur road, near shelu railway station
₹18 Lacs
₹4,500.00 / sq.ft.
₹13,516/Month
Estimated EMI
400 sqft₹4,500 per Sq.Ft.
Builtup
1/5Shop
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From