1 BHK Apartment In Renuka Vihar Apartment For Sale In Dhankawadi
Renuka Vihar Apartment Satara Rd, behind HP Petrol Pump, Panchod, Balaji Nagar, Pune, Maharashtra 411043
Not under loan₹
₹49 Lacs
₹8,909 per sq.ft.
₹28,084/Month
Estimated EMI
550 sqft
Builtup
1/6East