3 BHK Apartment In Srivaru Celestial Apartment For Sale In Panathur
Srivaru Celestial Apartment Srivaru Celestial Apartment
Not under loan₹
₹1.25 Crores
₹8,591 per sq.ft.
₹71,643/Month
Estimated EMI
1,455 sqft
Builtup
1/14East