2 BHK New Flat In Khrushna Raghunath Heights For Sale In Kalher
Khrushna Raghunath Heights Kalher, Mumbai, India
Not under loan₹
₹54 Lacs
₹7,248 per sq.ft.
₹30,949/Month
Estimated EMI
745 sqft
Builtup
1/3East