3 BHK New Flat In Unique K-ville For Sale In Ravet
Unique K-Ville MP9R+2J5, SB Patil College Rd, Vikas Nagar, Dehu Road, Maharashtra 412101, India
Not under loan₹
₹1.08 Crores
₹8,470 per sq.ft.
₹62,090/Month
Estimated EMI
1,279 sqft
Builtup
1/4Don't Know