2 BHK Apartment In Dev Apartments For Sale In Velachery
Dev Apartments 3rd Street, Balamurugan Nagar Velachery, Chennai, Tamil Nadu, INDIA.
Not under loan₹
₹1 Crore
₹10,870 per sq.ft.
₹57,314/Month
Estimated EMI
920 sqft
Builtup
1/11North