2 BHK Flat In Apartment For Sale In Sector 1
3rd Floor, BS Complex, Captain Vijyant Thapar Marg, Naya Bans, Naya Bans Village,
Not under loan₹
₹60 Lacs
₹5,556 per sq.ft.
₹34,388/Month
Estimated EMI
1,080 sqft
Parking
0.2 km from Noida Sec.16 Metro Station
Explore More Properties