2 BHK Apartment In Slv Soumyasree Park View For Sale In Bangalore
Slv Soumyasree Park View HMT Estate
Not under loan₹
₹80 Lacs
₹7,360 per sq.ft.
₹45,851/Month
Estimated EMI
1,087 sqft
Builtup
1/12East
Bathrooms
None
Parking