Showroom in Community Centre, Sector 45, Gurgaon for Rent
HUDA MARKET, Near Community Centre
₹ 1.5 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹4 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
1,620 sqft₹92.59 per Sq.Ft.