Industrial Building in Nacharam, Hyderabad for Rent
4-1-29/6, Nacharam - Mallapur Rd, Tulip Hospital
₹ 2.2 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹15 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
3,745 sqft₹58.74 per Sq.Ft.
Builtup
1/2Industrial Building
Property Type
Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From