Industrial Shed in Devanahalli, Bangalore for Rent
State Highway 104, Federal Bank
₹ 5.95 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹60 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
17,000 sqft₹35.00 per Sq.Ft.
Builtup
1/11Industrial Shed
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From