Industrial Shed in Whitefield, Bangalore for Rent
KARNATAKA GRAMIN BANK, Immadihalli Main Road, Siddappa Layout, Immadihalli, Whitefield, Bengaluru, Karnataka, India, KARNATAKA GRAMIN BANK, Immadihalli Main Road, Siddappa Layout, Immadihalli, Whitefield, Bengaluru, Karnataka, India
₹ 35,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹3 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
1,500 sqft₹23.33 per Sq.Ft.