Godown/Warehouse in Athipattu , Chennai for Rent
RS Road Pudhu Nagar, Om shri shiridi sai baba aalayam
₹ 15,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹2 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
1,230 sqft₹12.20 per Sq.Ft.