Godown/Warehouse in Badarpur, Delhi for Rent
street no 58, 2nd 60 feet road , ranjan medical store
₹ 8,000 +
₹ 200Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹8,000
Deposit (Non-Negotiable)
700 sqft₹11.43 per Sq.Ft.
Builtup
1/5Godown/Warehouse
Property Type
None
Parking
Unfurnished
Furnishing
31-May-2026
Available From