Godown/Warehouse in Kanjurmarg East, Mumbai for Rent
Mirashi Nagar, Kanjurmarg Police Station
₹ 3 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹33 Lacs
Deposit (Negotiable)
2,700 sqft₹111.11 per Sq.Ft.
Builtup
1/9Godown/Warehouse
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From