Godown/Warehouse in Sector 70, Gurgaon for Rent
Darbaripur Rd, , SHREE VARDHMAN VICTORIA
₹ 70,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹70,000
Deposit (Non-Negotiable)
4,000 sqft₹17.50 per Sq.Ft.