Godown/Warehouse in Hinjavadi, Pune for Rent
Hinjawadi, Hinjavadi, Maharashtra 411057, Kia Car Service - Aman Kia, Hinjawadi, Pune
₹ 30,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹30,000
Deposit (Non-Negotiable)
11,000 sqft₹2.73 per Sq.Ft.