Godown/Warehouse in Kapashera, Delhi for sale
Gurgaon - Delhi Expy, Samalkha, Near Heera Public School, Near Heera Public School
₹3 Crores
₹16,666.67 / sq.ft.
₹2.25 Lacs/Month
Estimated EMI
1,800 sqft₹16,667 per Sq.Ft.
Builtup
1/6Godown/Warehouse
Property Type
Reserved
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From