3 BHK Flat In Western Exotica For Sale In Kothaguda , Kondapur
56, 57, Maharshi Marg, Hanuman Nagar, Green Hamlet, Shilpa Hills, Kothaguda, Hyderabad, Telangana 500084
Not under loan₹
₹2.7 Crores
₹10,357 per sq.ft.
₹1.55 Lacs/Month
Estimated EMI
2,607 sqft
Builtup
1/45South