3 BHK Apartment In Vensa Residency For Sale In Singasandra
Vensa Residency Vensa Residency,59, Manipal County Rd, Aishwarya Crystal Layout, Singasandra, Bengaluru, Karnataka 560114
Not under loan₹
₹98 Lacs
₹5,367 per sq.ft.
₹56,168/Month
Estimated EMI
1,826 sqft
Builtup
1/49East