4 BHK Apartment In Raintree Anahata For Sale In Shivajinagar
Raintree Anahata Shivajinagar, Pune, Maharashtra
Not under loan₹
₹5.1 Crores
₹18,412 per sq.ft.
₹2.92 Lacs/Month
Estimated EMI
2,770 sqft
Builtup
1/5Exclusive Deal
East
Facing
4 BHK
Apartment Type
0
Bathrooms
Bike and Car
Parking