Office Space in Kengeri, Bangalore for Rent
WF3Q+V7Q, Kodipalya Rd, near RAMANUJA ENCLAVE, Kengeri, Bengaluru, Karnataka 560060, India, Anjanadri Badminton Court
₹ 1.4 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹14 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
1,800 sqft₹77.78 per Sq.Ft.
Builtup
1/6Office Space
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
31-May-2026
Available From