Shop in Beml Layout Rajarajeshwari Nagar, Bangalore for Rent
492, 2nd Main, BEML Layout, 3rd Stage, RR Nagar, BEML Layout, RajaRajeshwari Nagar, Bengaluru, Karnataka, 560098, India, bet convert
₹ 25,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹3 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
200 sqft₹125.00 per Sq.Ft.
Builtup
1/4Shop
Property Type
None
Parking
Unfurnished
Furnishing
30-May-2026
Available From