Shop in Avadi, Chennai for sale
Sami Nagar, , Sri Sundaraja Peruma Koil Temple
₹8 Lacs
₹5,714.29 / sq.ft.
₹6,007/Month
Estimated EMI
140 sqft₹5,714 per Sq.Ft.
Builtup
1/4Shop
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From