3 BHK Apartment In Jhamtani Nandan Ace For Sale In Balewadi
Jhamtani Nandan Ace NANDAN Ace, Laxman Nagar, Baner, Pune, Maharashtra 411045
Under Loan₹
₹1.8 Crores
₹11,605 per sq.ft.
₹1.03 Lacs/Month
Estimated EMI
1,551 sqft
Builtup
1/43East