1 BHK Apartment In Tulips Exotica Punawale For Sale In Punawale
Tulips Exotica punawale Punawale, Malwadi, Vijaynagar, Pimpri-Chinchwad, Pune, Maharashtra 411033
Under Loan₹
₹45 Lacs
₹6,667 per sq.ft.
₹25,791/Month
Estimated EMI
675 sqft
Builtup
1/5East