3 BHK Apartment In Raheja Vedaanta For Sale In Sector 108
Raheja Vedaanta Sector-108, Gurgaon, Haryana, INDIA.
Not under loan₹
₹3 Crores
₹14,599 per sq.ft.
₹1.72 Lacs/Month
Estimated EMI
2,055 sqft
Builtup
1/4Commute Friendly
Don't Know