4+ BHK Apartment In T And T Eutopia Phase 1 For Sale In Siddharth Vihar
T And T Eutopia Phase 1Â sector-8,
Not under loan₹
₹3 Crores
₹12,005 per sq.ft.
₹1.72 Lacs/Month
Estimated EMI
2,499 sqft
Builtup

North-East
Facing
4+ BHK
Apartment Type
5
Bathrooms
Bike and Car
Parking