1 BHK Apartment In Bhaggyam Pragathi For Sale In Karapakkam
Bhaggyam Pragathi 1/9 First Floor, Rajiv Gandhi IT Expy, Karapakkam, Chennai, Tamil Nadu 600097, India
Under Loan₹
₹60 Lacs
₹10,563 per sq.ft.
₹34,388/Month
Estimated EMI
568 sqft