2 BHK Apartment In The Oasis For Sale In Cbd Belapur
The Oasis Sector 30/31, Sector 30, CBD Belapur, Navi Mumbai, Maharashtra 400614, India
Under Loan₹
₹2.75 Crores
₹22,822 per sq.ft.
₹1.58 Lacs/Month
Estimated EMI
1,205 sqft
Builtup
1/23Don't Know