3 BHK House For Sale In Wagholi
Independent House, Sai Satyam Park NEAR Hotel Loginn Plaza
Not under loan₹
₹80 Lacs
₹4,848 per sq.ft.
₹45,851/Month
Estimated EMI
1,650 sqft
Builtup
1/3East
Bathrooms
None
Parking