Shop in Bhiwandi, Mumbai for Rent
Swaraj Nagar,, Unnati Hospital & ICU
₹ 11,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹40,000
Deposit (Non-Negotiable)
197 sqft₹55.84 per Sq.Ft.
Builtup
1/3Shop
Property Type
None
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From