Showroom in Hulimavu, Bangalore for Rent
Bannerghatta Road, , ICICI Bank Bannerghatta Road, Bangalore-Branch & ATM
₹ 3.6 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹36 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
6,200 sqft₹58.06 per Sq.Ft.