Co-Working space in Madhura Nagar, Hyderabad for Rent
G BLOCK 134, KRISHNAKANT PARK
₹ 13,998 +
₹ 1,000Maintenance
Rent (Negotiable)
₹30,000
Deposit (Non-Negotiable)
800 sqft₹17.50 per Sq.Ft.
Builtup
1/2Co-Working
Property Type
Public
Parking
Fully Furnished
Furnishing
Immediately
Available From
0.2 km from Ameerpet
Explore More Properties