Co-Working space in Begumpet, Hyderabad for Rent
Street Number 1, near ICICI Bank Begumpet, Hyderabad-Branch & ATM
₹ 39,600 +
₹ 2,500Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹3.96 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
4,200 sqft₹9.43 per Sq.Ft.