Industrial Shed in Wilson Garden, Bangalore for Rent
Hosur Main Road,, Abhaya Hospital
₹ 65,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹6.5 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
2,800 sqft₹23.21 per Sq.Ft.