Industrial Shed in Tiruvallur, Chennai for Rent
Chennai Tiruvallur High Rd, KING FISHER
₹ 1.25 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹7.5 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
15,000 sqft₹8.33 per Sq.Ft.