Godown/Warehouse in Chandan Hola, Delhi for Rent
Masjid Road, , NOORANI MASJID
₹ 12,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹12,000
Deposit (Non-Negotiable)
630 sqft₹19.05 per Sq.Ft.
Builtup
1/5Godown/Warehouse
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From