Godown/Warehouse in Mayur Vihar Phase Iii, Delhi for Rent
GD Colony,, near Kidzvilla Pre-School
₹ 17,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹16,998
Deposit (Non-Negotiable)
267 sqft₹63.67 per Sq.Ft.