Godown/Warehouse in Shirke Residency, 71/1-2, Karmvir Bhaurao Patil Rd, Krishna Nagar, Samarth Nagar, New Sangavi, Pimpri-chinchwad, Maharashtra 411061, India, Pune for Rent
Khau Galli, Behind Cheesy Bond Cafe, New Sangvi
₹ 20,000
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹1 Lac
Deposit (Non-Negotiable)
750 sqft₹26.67 per Sq.Ft.
Builtup
1/4Godown/Warehouse
Property Type
None
Parking
Unfurnished
Furnishing
30-May-2026
Available From