Godown/Warehouse in Nigdi, Pune for Rent
Takawe Budruk,
₹ 1.1 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹20.91 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
8,712 sqft₹12.63 per Sq.Ft.
Builtup
1/7Godown/Warehouse
Property Type
Public
Parking
Unfurnished
Furnishing
Immediately
Available From