Godown/Warehouse in Taljai Hill, Pune for Rent
Wasuli,Parvati,, Shri Taljai Mata Devasthan
₹ 88,000
No Extra Maintenance
Rent (Negotiable)
₹5.28 Lacs
Deposit (Non-Negotiable)
22,000 sqft₹4.00 per Sq.Ft.