Godown/Warehouse in Attibele, Bangalore for Rent
Mayasandra Attibele to, Anekal Road, HOLY FAMILY SCHOOL -
₹ 19.8 Lacs
No Extra Maintenance
Rent (Non-Negotiable)
₹1
Deposit (Non-Negotiable)
66,000 sqft₹30.00 per Sq.Ft.