Godown/Warehouse in Sector 72a, Gurgaon for sale
Behrampur Road, Khandsa, , RDC Concrete (India) Pvt Ltd
₹14 Crores
₹11,666.67 / sq.ft.
₹10.51 Lacs/Month
Estimated EMI
12,000 sqft₹11,667 per Sq.Ft.
Builtup
1/2Godown/Warehouse
Property Type
Reserved
Parking
Fully Furnished
Furnishing
Immediately
Available From