3 BHK Apartment In Asset Elvira, Gopasandra For Sale In Gopasandra
Asset Elvira, Gopasandra Muthanallur, Sarjapur Hobli, Anekal, Taluk, Gopasandra, Bengaluru, Karnataka 560099
Not under loan₹
₹85 Lacs
₹5,663 per sq.ft.
₹48,717/Month
Estimated EMI
1,501 sqft
Builtup
1/5West