3 BHK Apartment In Brigade Horizon For Sale In Kambipura
Brigade Horizon Kambipura
Not under loan₹
₹1.7 Crores
₹15,455 per sq.ft.
₹97,434/Month
Estimated EMI
1,100 sqft
Builtup
1/6North
Parking
1/6
1/6