1 BHK Apartment In Madhuvan For Sale In Hadapsar
Madhuvan Undri - Hadapsar Rd, behind Ram Tekadi, Ramtekdi Industrial Area, Mohammed Wadi
Not under loan₹
₹25 Lacs
₹5,981 per sq.ft.
₹14,328/Month
Estimated EMI
418 sqft
Builtup
1/6North